Darbo skelbimai

Atliekų tvarkymo skyriui reikalingas specialistas 2020.04.29

Reikalavimai: minimaliai aukštesnysis išsilavinimas (aplinkosaugos, verslo vadybos, logistikos, apskaitos ar kitoje panašioje srityje). Gebėjimas dirbti komandoje, komunikabilumas, atsakingumas, teisinių pagrindų žinios, darbo kompiuteriu įgudžiai.

Darbo užmokestis - 1102 Eur (neatskaičius mokesčių). 3 mėn. bandomasis laikotarpis.

CV (gyvenimo aprašymą) ir motyvacinį laišką siųsti: info@rkp.lt (nurodant pareigas),  informacija suteikiama tel.Nr.: 8428 51578

Reikalingas vairuotojas-darbininkas 2020.04.20

Raseinių padaliniui reikalingas
       Vairuotojas-darbininkas
Reikalavimai:  B,C kategorija
                         95 kodas
                         Vairuotojo kortelė
                         Hidromanipuliatoriaus pažymėjimas būtų privalumas. Jei reikalinga papildoma kvalifikacija - apmokome.
Darbo pobūdis:
Įvairūs komunalinės veiklos darbai.
Darbo užmokestis - 5,30 Eur/val. neatskaičius mokesčių.
Kreiptis tel. 8 428 51 578 arba adresu:  Žemaičių g. 10, Raseiniai, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“

Reikalingas šaltkalvis-plataus profilio mechanizatorius 2020.02.24

Reikalavimai: šaltkalvio-suvirintojo, elektrotechniko ar kita techninė kvalifikacija – būtina;
                       TR1,TR2,SZ,SM (traktorininko), B,C (vairuotojo) kategorijos būtinos (CE būtų privalumas);
Esant poreikiui įmonė apmokytų darbui su kitais mechanizmais.
Darbo pobūdis: įvairūs komunalinio ūkio objektų ir technikos remonto ir priežiūros darbai, esant būtinumui – darbas su kita komunalinės priežiūros technika ir įrengimais.
Jei esi motyvuotas, suprantantis komunalinio ūkio veiklos ypatumus, nebijantis iššūkių, nori tobulėti, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.
Darbo užmokestis – 5,30 eur/val. neatskaičius mokesčių.

X