Darbo skelbimai

Reikalingas meistras-brigadininkas 2020.02.24

Reikalavimai: B vairuotojo kategorija būtina (BE,C būtų privalumas), techninis profesinis išsilavinimas (kelių priežiūros, statybos, elektrotechnikos, mechanikos ar kitoje panašioje srityje) būtų privalumas, geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (word, excel, kitų taikomųjų programų) būtini, vadovavimo kolektyvui patirtis – būtų privalumas.
Darbo pobūdis:  dirbti ir kontroliuoti viešųjų erdvių priežiūros bei kitus rangos darbus (parkai, aikštės, keliai, gatvės, apšvietimo tinklai ir kt.), padėti darbų vadovams organizuoti ir prižiūrėti darbus, vesti apskaitą, sudaryti darbų sąmatas.
Jei gebi savarankiškai ir kolegialiai priimti sprendimus ir juos įvykdyti, esi neabejingas mus supančiai aplinkai ir gerbuviui, esi motyvuotas ir turi norą tobulėti, turintis ir norintis panaudoti savo žinias Raseinių krašto infrastruktūros puoselėjimui, siūlome prisijungti prie mūsų kolektyvo.
Darbo užmokestis – nuo 1084 eur/mėn. neatskaičius mokesčių.

CV (gyvenimo aprašymą) ir motyvacinį laišką siųsti: info@rkp.lt (nurodant pareigas),  informacija suteikiama tel.Nr.: 8428 51578

Reikalingas šaltkalvis-plataus profilio mechanizatorius 2020.02.24

Reikalavimai: šaltkalvio-suvirintojo, elektrotechniko ar kita techninė kvalifikacija – būtina;
                       TR1,TR2,SZ,SM (traktorininko), B,C (vairuotojo) kategorijos būtinos (CE būtų privalumas);
Esant poreikiui įmonė apmokytų darbui su kitais mechanizmais.
Darbo pobūdis: įvairūs komunalinio ūkio objektų ir technikos remonto ir priežiūros darbai, esant būtinumui – darbas su kita komunalinės priežiūros technika ir įrengimais.
Jei esi motyvuotas, suprantantis komunalinio ūkio veiklos ypatumus, nebijantis iššūkių, nori tobulėti, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.
Darbo užmokestis – 5,30 eur/val. neatskaičius mokesčių.

Reikalingas atliekų tvarkymo skyriaus vadovas-logistas

UAB "Raseinių komunalinės paslaugos" priimtų į darbą atliekų tvarkymo skyriaus vadovą-logistą.
Darbo pobūdis: valdyti ir koordinuoti mišrių komunalinių ir antrinių (rūšiuojamų) atliekų surinkimą ir tvarkymą Raseinių raj. teritorijoje, GPAIS žurnalo pildymas.
Reikalavimai: ne žemesnis kaip aukštesnysis išsilavinimas aplinkos inžinerijos, vadybos ar aplinkosaugos srityje. Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, gebėjimas greitai priimti valdymo sprendimus.

Su kandidatais bus pravedamas pokalbis, galimas žinių patikrinimas testuojant.
Pasirinktas kandidatas įdarbinamas bandomajam laikotarpiui. Siūlomas mėnesinis atlygis 1084 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių.
CV ir motyvacinį laišką siųsti el. paštu info@rkp.lt
Tel. Nr. pasiteiravimui 8 428 51578.
X